Yeni Tasarım | Mustafa Özcan | mustafaozcan.info

Yeni tasarıma geçiş ile “Mustafa Özcan” – mustafaozcan.info artık 6-7 bin arasında tekil ziyaretçiye sahip.Her geçen gün artan ziyaretçi kitlesiyle site inanılmaz bir portal tarzına dönüştü.Yaptığım güncelleme ile daha kullanılabilir bir blog yapısına geçiş yaptım.

Benzer yazılar,Popüler yazılar gibi widgetlarla daha farklı yazılara ulaşmak artık çok mümkün.Seo iyileştirmesi yaptığım blogda büyük bir hız arttırması yaptım.Güncellemeler ile site çok iyi bir blog yapısına kavuştu.

Mustafa Özcan

Zaman geldi artık seo’da daha iyi kelimelere oynama zamanı.Öncelikle mustafa özcan kelimesinde üst sırayı almam gerekli.Google’da bu aralar ciddi bir güncellemeler mevcut.Ondan dolayı sürekli bir sıralama değişikliği oluyor.

Bize etkileri nasıl olacak bu bilinmez ama,daha farklı içerikler yerleştirerek servisimizi daha iyi bir hale dönüştüreceğim.

Geliştirilmiş reklam alanı ile artık servis daha iyi bir hal kazanacak.Sunucuda yaşadığımız sıkıntılarada çözümler üretiyoruz.Sürekli aktif bir yapı kazanacak olan sitemiz ilerleyen günlerde tam anlamıyla beta kullanımdan çıkıp tam oturmuş bir hal alacak.