Yandex.Seferler | Yandex Seferler Nedir? | Seferler.Yandex.com.tr

Yandex yeni servisi, Yandex.Seferler hizmet vermeye başladı.Yandex Adalar serüveninin mimarı Rus çıkışlı Yandex Şehirlerarası uçak, tren, otobüs ve feribot seferleri yapıldı, seferler.yandex.com.tr adresi üzerinden erişime açıldı.

Yandex.Seferler

Yandex.Seferler tek bir arama ile tüm farklı ulaşım seçeneklerini (uçak, tren, otobüs) sunması ile birlikte gitmek istediğiniz bölgelerle ilgili rotalarlar oluşturma seçeneğiyle Yandex.Seferler yine harikalar yaratıyor. Türkiye haricinde dünya genelindeki uçuş bilgilerine de ulaşacağınız servis, Biletall.com adresi ile iş birliği yaparak  bilet satın almanıza da imkan tanıyor.Yandex’in yeni servisine önümüzdeki aylarda şehiriçi ulaşım bilgilerini de ekleyeceğini belirtmekte yarar var.

Seferler Yandex
Seferler Yandex

Yandex: Adalar | Yandex Adalar Nedir? | Yandex Arama Platformu

Hızla gelişen teknolojiyi yakalamak gerçekten çok zor görünüyor.Sırada Yandex var.Yandex Adalar (Yandex Islands) ilk olarak Türkiye‘de yayın hayatına başladı.Adalar servisi ile Yandex arama sonuçlarında sadece bilgi veya sitelere bağlantılar sunmaktan farklı ekstra web site sahipleriyle anlaşarak kullanıcıların günlük ihtiyaçlarına daha hızlı çözümler amacında!

Arama sonuçlarını artık daha etkileşimli bir seviyeye taşımayı hedefleyen Yandex Adalar servisini inceleyelim.“Adalar” sayesinde website sahipleri, kendi şirket veya hizmetleri hakkında hedef kitleleriyle paylaşmak istedikleri bilgileri  Yandex’te “Ada”adı verilen özel interaktif bir blok halinde kendi tercihlerine göre düzenleyebilecekler.Böylece şirketler daha doğru bilgiyi kullanıcılarına sunacak.

vize-yandex-adalar-yandex

Yandex Adalar ismini verdiği bu sistemiyle artık kullanıcılara kitap satın alabilecek, rezervasyon yaptırabilecek ya da online check-in yapabilecek bir arama motoru olma özelliği sunacak.

Yandex: Adalar

Adalar ilk olarak Masaüstü bilgisayarlar ve tabletlerde hayata geçirilecek olan “Yandex Adalar”, kısa bir süre içinde akıllı telefonlarda da kullanılmaya başlayacak.

yandex-adalar-yandex-adalar-nedir