Whatsapp Web

Whatsapp bir yenilik ile daha karşımızda ilk masaüstü uygulaması olan Whatsapp Web bugün yayınladı. Şirketin blogunda haber ile duyurulan yenilik, Android, Blackberry ve Windows kullanıcılarının WhatsApp Web uygulaması ile Whatsapp mesajlaşmalarını web ve mobil arasında kesintisiz olarak sürdürmesini saülayacağını belirtti.

iOS kullanıcıları için bu durum Apple kısıtlamaları ile şuan için uygun değil.Yapılan güncelleme ile belki ilerleyen günlerde Whatsapp Web onlar içinde kullanılabilir olacak.

Whatsapp Web Nasıl Kurulur? | Nasıl Çalışır?

Yalnızca Google Chrome web tarayıcısı desteği olan Whatsapp Web‘i kullanmak için https://web.whatsapp.com/ adresine giriş yapıp daha sonra ekranda karşınıza çıkan kodu telefonunuzun Whatsapp uygulamasından Menü / Whatsapp Web kısmına okutmanız ile webden kullanıma olanak sağlayabilirsiniz.

Whatsapp bu uygulamadan faydalanmak isteyen kullanıcıların Whatsapp‘ın en son sürümüne güncellemeleri gerektiğini belirtti.

 

Whatsapp İndir

Gelişmiş bir sohbet uygulaması olan akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte daha çok kullanılan bir uygulama haline geldi.Arkadaşlarınızla,sevdiklerinizle daha hızlı mesajlaşmak,onlarla yaşadıklarınızı resimli,videolu,sesli olarak paylaşmak için hızlı ve kullanımı kolay uygulamalardan olan WhatsApp Messenger uygulamasını indirmek için detayları sunuyoruz.

Whatsapp İndir

Geçtiğimiz günlerde Facebook’un bünyesine almasıyla dahada gelişen Whatsapp için yeni bir özellik olan bedava sesli arama ve görüntülü görüşme özelliği yayınlanacak.Aldığı güncelleme ile birçok yeni özelliğe sahip olan Whatsapp son görülme,fotoğraf,durum gibi güncellemeleri arkadaşlarınızla paylaşmak için yeni görünelebilirlik özelliği getirdi.

Istediğiniz kişilere paylaşabileceğiniz yeni özellik sayesinde Whatsapp messenger daha şık ve kullanışlı.

2.11.186 Güncellemesi ile gelen yenilikler

  • ​Son görülen profil fotoğrafları ve yeni gizlilik ayarları
  • Kameradan hızlı resim göndermeniz için kısayol desteği
  • Sesli not kaydı seviyesininde olan hatalar iyileştirildi​

Hemen sizde Whatsapp Messenger’i indirmek için tıklayın.