Skype İndir

Skype ile uzak yakın farketmeden tüm sevdiklerinizle bir tık uzakta konuşma imkanı sizlerle.Skype, Dünyanın her yerinden kişilerle görüntülü, sesli ve anlık olarak mesajlaşmanıza olanak sağlayan popüler iletişim programıdır. Dünyanın her yerinden herhangi bir kişi ile program üzerinden ücretsiz arama yapabilir ve görüntülü olarak konuşabilir Skype programı ile anlık olarak mesajlaşabilirsiniz.

Skype İndir

Microsoft’un Facebook ile yaptığı anlaşmayla birlikte Facebook+Skype geliştirmesi ile artık Facebook’taki arkadaşlarınızla artık Skype sayesinde konuşacaksınız.Skype, dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir kişiyi Skype üzerinden ücretsiz aramanıza ve görüntülü konuşmanıza imkan tanıyan ücretsiz bir yazılımdır.

Dünyanın en popüler mesajlaşma servisi olan Microsoft Windows Live Messenger (WLM) 2013 yılı içinde kapatılacak ve yerine Skype kullanılacak. WLM kullanıcıları mevcut hesaplarıyla (Messenger hesabı, Microsoft ID) Skype’ye giriş yapabilecekler, ayrıca üye olmaları gerekmeyecek. Bu şekilde giriş yaptığınızda Messenger hesabınızdaki tüm kişiler Skype hesabınıza aktarılacaktır.Skype indir konusunda bir nebzede yardımcı olabildiysem ne mutlu bana esen kalın.

Skype İndir | Skype Download İndir

Sesli ve görüntülü konuşma Skype İndir ile Messenger‘ın Skype’a geçişi başlamıştı.Skype 2013 yılında Messenger’ın da Skype alt yapısını Messenger Skype İndir tek tıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz.Skype bir zamanın anında mesajlaşma servisi MSN‘yi diğer adıyla Messenger‘ı son olarak değiştirilen adıyla Live Messenger‘ı komple kapsayan bir sistem haline dönüştürdü.

skype-indir

Skype,günümüzde şuan Microsoft LiveHotmailFacebook ya da Skype hesabı ile birlikte kullanılabiliyor.Bu servis artık büyük bir sosyal platform giriş servisi barındıran tek sistem olarak kaldı.Facebook günümüzün sosyal medya devi olarak en çok kullanıcı kitlesiyle Skype üzerinden görüntülü görüşme sistemini kullanıyor.

Skype İndir

Windows işletim sistemli bilgisayarınıza indirmek için buraya tıklayıp yükleyebilirsiniz.Eğer daha önce Messenger (MSN) kullanıcısıysanız Live Messenger‘ı Skype’a dönüştürebilirsiniz.

skype-indir-skype-2013-indir

 

Facebook Özelliği: Artık Skype ile Facebook hesabınıza giriş yaparak arkadaş listeniz ile görüntülü çağrı yapın.

  • Facebook duvarınızı Skype üzerinden görüntüleyin.
  • Facebook durum güncelleme
  • Durum beğenme ve yorum yazın
  • Facebook arkadaşlarınız çevrimiçi olunca görün


6.x Sürüm Yenilikleri:

  • Skype kullanıcıları ile sesli ve görüntülü konferans yapabilme
  • Popüler sosyal paylaşım sitesi Facebook  ile entegre
  • Çağrı transferi özelliği ile Skype kullanıcısına sabit  veya cep telefonuna çağrı aktarma
  • Kullanıcıların doğum gününü hatırlatma
  • Yüksek kalitede görüntü
  • Ekranınızı arkadaşınız ile rahatlıkla paylaşabilirsiniz