Şırnak, Iğdır ve Malatya Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş edinmek için bunca zaman beklediyseniz ve artık hayat arkadaşınıza kavuşmak istiyorsanız Şırnak arkadaşlık sitesi için www.nettearkadas.net/sirnak-arkadaslik-siteleri/ bağlantılarını ziyaret edebilirsiniz. Bulunduğunuz illerin etraflarında arkadaş arıyorsanız verdiğimiz bağlantılar tam sizlere göre olacaktır. Örneğin Malatya ili içerisinde bir arkadaş arıyorsanız www.nettearkadas.net/malatya-arkadaslik-siteleri/ platformları tam sizlere göredir.

 

Asosyal bir yapınız varsa ve arkadaş edinme konusunda çekingen davranıyorsanız Malatya arkadaşlık sitesi, kayseri arkadaşlık sitesi gibi platformları ziyaret edebilirsiniz. Arkadaş edinip bunu ciddi seviyelere ulaşmak isterseniz ayrıca Iğdır ilinde bulunuyorsanız www.nettearkadas.net/igdir-arkadaslik-siteleri/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yapacağınız arkadaşlıklar sayesinde yalnızlığınızdan kurtulabilirsiniz. Bu arkadaşlıkları gerçek hayatlara da taşıyabilir ve ciddi bir ilişki kurup hayat arkadaşınızı da bulabilirsiniz. İstediğiniz ilden bu arkadaşlıklara ulaşmanız da mümkün. Yapmanız gereken platformlarımızı ziyaret etmek, kayıt olmak ve hemen istediğiniz kriteler de kişilerle tanışıp arkadaşlık kurabilmek için verdiğimiz siteleri ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sizde beklemeyin ve hemen sayfalarımıza üye olun. Böylece çekingenliğinizden kurtulup arkadaş edinebileceksiniz.

Jobs Filmi İzle | Steve Jobs | JOBS Tek Parça İzle | 16 Ağustos 2013

Bugün 16 Ağustos 2013 Jobs Filmi vizyona girdi.JOBS izle.Türkiye 16 Ağustos 2013 tarihinde vizyona giren film.Amerika Birleşik Devletlerinde Ağustos ayının ikinci haftası vizyona girecek olan Jobs filmi Apple’ın yaratıcısı Steve Jobs‘ın hayatını konu alıyor.Apple‘ın kurucusu ve CEO‘su yaşamı beyaz perdeye aktarılıyor.2011 yılında kanser hastalığından hayatını kaybeden Steve Jobs,Ashton Kutcher canlandırdığı JOBS filmi 16 Ağustos 2013 tarihinde ABD’de gösterime girecek.

Jobs Filmi

Steve Jobs‘un Apple‘ı kurma süreci ve sonrasında yaşananlar ele alınıyor. Filmde arıca Apple’ın diğer kurucusu olan Steve Wozniak da canlandırılıyor.Steve Jobs‘un filminin çıkacağı söyleti olarak  dolaşıyordu herhangi bir kaynak olmadan söylenen filmin ilk fragmanı bugün gün yüzüne çıktı.

Jobs izle

Bugün vizyona giren JOBS filmi Apple’ın kurucusu ve CEO’su, teknoloji dünyasının sembol isimlerindenSteve Jobs’ın yaşam öyküsünü konu alan “JOBS” adlı film bugün vizyona girdi.

jobs,jobs izle,jobs izle donmadan,jobs izle tek parça,jobs izle bugün,jobs izle 16.08.2013,jobs filmi izle,jobs izle,jobs filmi,jobs seans,istanbul sinemaları,ankara sinemaları,izmir,malatya,jobs,antalya