Android 4.3 Sürümü Kullanılmaya Başlandı | Android 4.3 İndir

Andorid‘in yeni sürümü Android 4.3 sürümü kullanılmaya başlandı.Android 4.3 sürümü önümüzdeki hafta düzenlenecek Google etkinliğinde tanıtılacak.Android 4.3 sürümünün detayları sızdırıldı.Yeni sürümde bizleri ne bekliyor detaylar haberimizde.

Jelly Bean sürümü ile daha stabil hal alan Android şimdi Android 4.3 sürümü ile daha farklı boyutlara taşıyacak olan Android 4.3 sürümü ile sizlere tanıtım imkanı sunacak.Android 5.0 öncesi daha farklı şeyler ile karşımıza çıkan Google,bazı telefonlarının 5.0 güncellemesini almayacağı için 4.3 e biraz daha önem veriyor.

Android 4.3

LG Nexus 4 üzerinde görüntülenen Android 4.3 sürümü için  öne çıkan ilk yenilik; arama yapma ekranına eklenen T9 özelliği olarak görünüyor.T9 sayesinde arama yapmak istediğiniz numarayı tuşlamaya başladığınız zaman, rehberinizde bulunan kişileri telefon otomatik olarak saniyeler içinde sizlere gösterecek.

Android 4.3
Android 4.3

Yeni Özelliklerle dolu Android 4.3‘ü biraz daha anlatalım.Güncelleme ile gelecek HTC One ve Samsung Galaxy S4‘ün Google versiyonunda kullanılan kamera özelliği de Android 4.3 sürümü ile geleceği belirtildi.Artık tüm uygulamaların hücresel konumuzunu tespit etmesi için Wi-Fi özelliğinin aktif durumda olması gerekecek.Oyunlar için OpenGL ES 3.0 desteğinin sürüm 4.3 ile geliştirilerek daha fazla performans sunacağı söylentiler arasında.

Android 4.3 İndir

Yeni Android 4.3 İndir (Download) çok kısa bir süre sonra buradan indirelebilecek.Yeni Android 24 Temmuz Google etkinliğinde kullanıcılara sunulacak.Merakal bekliyoruz.

 

 

Galaxy S4 – Android 4.3 Ne Zaman Çıkacak | Android 4.3 İndir Download

Galaxy S4 için merakla beklenen güncelleme Android 4.3 sürümü;geçen hafta duyurduğu Galaxy S4 Google Edition ile birlikte göründü.LTE destekleyen ülkelerde satışa sunduğu Snapdragon 600 işlemcisini kullanan Galaxy S4 GT-I9505 Android 4.3 sürümü Galaxy S4 Google Edition deneyim ile bir daha farklı gözler önüne serildi.

Google tasarımında saf Android sürümü olarak tanımlanan Android 4.3 sürümü indir.S4 Google Edition sürümünde görünmesine ilginç bakılan Galaxy S4 Android 4.3 ile son sürümü indirmiş olacaksınız.

Android 4.3

Yazılım üzerinde hiç bir optimizasyon ve özelleştirme bulunmadığını ve stabil çalıştığı söylenen, yüklenip, kullanılabilecek seviyede kullancılara hizmet verecek Android 4.3 sürümü indir.

android-4-3-indir-guncellemesi-indir-downloadGoogle Nexus 7 tanıtımında büyük ihtimalle Android 4.3 sürümünüde tanıtacak.Yeni sürüm telefonlarında hemen Android’in yeni güncellemesini alacağını tahmin ediyorum.

Not: Standart SuperNexus ROM‘u kuruyormuş gibi Android 4.3 sürümü kurabilirsiniz ancak dikkat etmeniz gereken konu telefonun garantiden çıkması. Ayrıca bu sürüm yalnızca Snapdragon 600 işlemcili modellerde çalışabiliyor. Exynos 5 Octa işlemcilli S4 kullanıcılarının şimdilik bu ROM‘u yükleme fikrinden vazgeçmeniz gerekiyor.

 

Android 4.3 Jelly Bean

Android 4.3 Jelly Bean Google I/O 2013’te tanıtılması beklenirken yeni sürümü tanıtılmayan Android henüz resmi bir açıklama olmasına rağmen internette görüldü.Yaz sonu gibi piyasada olacağı belirtilen 4.3 Jelly Bean kimi iddialara göre Android 5.0 Key Lime Pie sürümünede geçebilir.Geçtiğimiz günlerde Tayvan’da Mobile Expo fuarında Nexus 4’te Android 4.3 sürümü kullanıldığı görüldü.nexus-4-tip-camera

Android 4.3,’ün resmi olarak hem 32 GB dahili hafızaya sahip hem de beyaz renk seçeneğine sahip Nexus 4 ile beraber tanıtılması bekleniyor.

Android 4.3’ün bazı sistem optimizasyonlarıyla beraber yeni bir kamera uygulamasıyla gelmesi tahmin ediliyor. Yeni kamera uygulaması içerisinde yeni butonlar eklenmiş olduğu görülüyor. Ayrıca Bluetooth 4.0 ile gelen düşük enerji tüketen BLE desteği de kazanan Android 4.3, Google’ın tüm yeni yazılımlarını da kullanacak.

Android 4.2.2 Jelly Bean sürümüne hala pek çok cihazın güncellenmediği görülüyor. Google’ın çıkaracağı 4.3 Jelly Bean güncellemesi, en stabil Jelly Bean sürümü olup, pek çok telefon modelinin hızlı bir şekilde alabileceği bir sürüm olarak görülüyor.