PES 2015 Demo

Pes 2015 bugün itibariyle çıktı. Pes 2015 demo sürümü Playstation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 ile PC sürümleri şuan satışa çıktı.PES 2015 hakkında detaylar haberimizde.

Pes severlerin merakla beklediği PES 2015 indir konusunda açıklama getirelim.KONAMI firmasnının geliştirdiği PES 2015 Demo konusu şu aralar gündemde.Bildiğiniz üzere PES 2014’ün kullanıcı kaybına uğratması ile PES 2015 için hızlı bir değişim bekleniyor.Kullanıcıların merakla beklediği PES 2015 oyunu ne zaman çıkacak?

Pes 2015

Demo şuan PlayStation ve Xbox platformları için indirilebilir halde bulunuyor. Demonun PC versiyonu içinse Konami’den herhangi bir açıklama gelmedi

PES serisinin 2014’te yıldızı barışmayan oyun olarak gösterilen oyun FIFA’ya kaptırdığı kullanıcıları geri kazanmak istiyor.Bu kazanım tabiki kolay kazanılacak gibi değil.İki firmada oyun motorlarını değiştirdiği 2014 yılında hızla çalışmalarını devam ettiriyorlar.Pes 2014 ile oluşan kötü imajı silmek isteyen KONAMI, PES 2015 ile bugüne kadar azar azar verdiği bir çok özelliği aynı anda kullanıcıya sağlamayı hedefleri arasına aldı. Beklentileri aşacak olan PES 2015’in FIFA’yı da oldukça zorlayacağı düşünülürken FIFA’dan şaşırtacak yenilikler bekleniyor.

KONAMI’nın hazırlayacağı yeni online satış sistemi ile PES 2015 indirmek ve oynamak kullanıcılar için daha da kolaylaşacak. Oyun tutkunları PES 2015’i edinmek için mağaza mağaza gezmek zorunda kalmayacak.

Pes-2015-no-usará-tecnología-de-escaneo-facial-o-de-rostros_ image -5d5a2ad2-e26a-4098-8769-b2b5a98c66e6 pğes rooney_pes2015 PES-2015-new-1 PES-2015-2- 2585711-pes2015_munu_player_01_1404378155

 

Linux VPS, VDS, WordPress Hosting Hizmetleri için Netiyi.Com

İnternet sitesi açacağınız zaman ya da oyun sunucuları veya herhangi bir yazılımı çalıştırmak için sunucu ihtiyacınız ortaya çıktığı zaman muhtemelen kiralık sunucu kavramını birçok hosting firmasının paket seçeneklerinin arasında sıklıkla göreceksiniz. Peki, bir web hosting veya WordPress hosting ile karşılaştırdığımızda bir sunucu kiralamak neden sizi daha avantajlı konuma sokar bir bakalım. Eğer web sitenizin boyutu çok yüksekse hem depolama alanının yetersiz gelmesi hem de çok yüksek trafik alıyor olması nedeniyle belli bir süre sonra bu siteyi artık yalnızca bir hosting içerisinde barındıramaz hale gelirsiniz. Böyle bir durumda yapmanız gereken en temel şey bir Linux VDS veya VPS seçeneğine sahip olmaktır.
Peki, bu seçeneklere sahip olmanın kullanıcılarına bir Linux reseller veya diğer paketler ile karşılaştırıldığında ne gibi avantajları vardır? Bildiğiniz gibi aslında reseller paketleri veya hosting paketlerinin tamamı sunucunun içerisinden size kullanılması için verilmiş olan ve belli başlı özelliklere sahip olan alandır. Yani burada asıl kontrol sahibi olan siz değil yine sistemdir. Siz, sadece sistemden size sağlanmış olan izinler dahilinde kullanımda bulunabilirsiniz.
Bu nedenle kullanıcıların büyük bir kısmı özel projelerinde kullanmak üzere veya çok yüksek ihtiyaçlara sahip olan sistemlerinde kullanmak üzere kiralık sunucu seçeneklerine yönelirler. Eğer başlangıç aşamasında bir web projeniz varsa ve bu kadar yüksek gereksinimlere henüz başlangıç aşamasında ihtiyaç duymuyorsa o halde bu web sitesine gidip de bir sunucu kiralamak size çok büyük avantajlar sağlamayacaktır. Ancak her büyüyen ve gelişen site veya web projesi için ileride mutlaka kiralık sunucu seçeneklerinden herhangi birisine sahip olma gereksinimi meydana gelecektir. Bunun ne zaman olacağını ise artık web hosting içerisinde limitlerinizin yetmemeye başladığı an anlamaya başlayacaksınız.

Kurumsal Bilgilerimiz;

Şirket Ünvanı : Netiyi Telekomünikasyon İnt. Bil. Hiz. Tic. San. Ltd. Şti.
Vergi Dairesi : Amasya VD.
Vergi Numarası : 6310670269

İletişim Bilgilerimiz;

Firma Adresi: Ellibeşevler Mahallesi Yeğenzade Sokak No:9 Daire:16 Merkez/AMASYA
E-Posta : [email protected]
Web Site : https://www.netiyi.com
Telefon : 0850 455 12 94 pbx

Bilgisayar Özelliklerini Öğrenme

Hep merak edenler için önemli bir yazı paylaşmak istiyorum.Bilgisayarım hangi özellikleri taşıyor, hangi bilgisayar alınmalı gibi sorulara çözüm getirecek önerileri sizlerle paylaşıyorum.Birkaç yol ile bilgisayarınızın özelliklerini öğrenebilirsiniz.Bunu işletim sisteminin hakkında bölümünden de öğrenebilir, 3.parti yazılımlar ile de dışarıdan Bilgisayarınızın özelliklerini öğrenmenize imkan sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarımın Özelliklerini Nasıl Öğrenirim?

Öncelikle işletim sistemi ile neleri görebilceğimizi anlatalım.Bahsettiğimiz özellikleri öğrenmek için bilgisayarım simgesine ya da başlat menüsündeki bilgisayarım satırına sağ tıklayıp, açılan sekmede menünün en altındaki özelliklere tıklıyoruz.Windows 8 / Windows 8.1 için size bunu resimlerle anlatayım.

bilgisayar-ozellikleri-ogrenme

İlk adımın ardından açılan sayfada bir takım genel özellikleri görebiliyorsunuz.

Burada işlemcimizin markası, modeli ve hızını görebiliyoruz. Bu bilginin hemen altında bilgisayarımızın ram miktarını görüyoruz. Ayrıca bir önemli nokta olan işletim sisteminizin 32 ya da 64 bit mi olduğunu da görebiliyorsunuz.Bilgisayarın çalışma grubunu ve bilgisayar adını hemen altında görebiliyorsunuz.

bilgisayar-ozellikleri-nasil-ogrenilir

Burada genel olarak detaylara ulaştık. Tamamen sistem özelliklerini merak ediyorsanız. DOS komut penceresinde systeminfo yazarak tüm bilgisayar detaylarına ulaşabilirsiniz.

bilgisayar-ozellikleri-komut-ile-systeminfo

 

Teknik yönleriyle bunlardan haricinde bilgisayarınızın özelliklerini bir farklı yol olan DirectX Tanı Aracı ile detaylara ulaşabilirsiniz. Bu aracı çalıştırmak için yine DOS Komut penceresinde dxdiag komutunu yazarak ulaşabilirsiniz.

directx-tanima-araci

İlk olarak açılan Sistem sekmesinde bilgisayarınızın adı, kullandığınız işletim sisteminin tam sürümü, kullanılan dil, bilgisayarınızın üreticisi, bilgisayarınızın modeli, bios versiyonu, işlemcinizin marka model ve hızı, belleğinizin büyüklüğü gibi özellikleri görebilirsiniz. Oyunlar ve grafik uygulamaları için önemli olan DirectX sürümünü yine bu sekmeden ulaşabilirsiniz.

Diğer sekmelere tıklayarak farklı özelliklerinize gözatabilirsiniz.

Mustafa Özcan / [email protected]

 

En güzel oyunları burada oynuyoruz!

İnternet’ten sıkılıyor musun? O zaman sana binlerce oyunun olduğu siteye gönderiyorum.Barbie,araba,kız oyunları ve daha birçok oyun kategorisi ile türlü türlü oyunları oynayabileceğin en yüksek puan tablosu ile başarılarını herkese gösterebileceğin oyun skorlarını arkadaşlarınla paylaşabileceğin özel oyun sitesi olan oyunuoyna.com a davet ediyorum.

Oyunu Oyna

Hadi bakalım birçok oyun için karşılıklı oynama zevkine doyamayacağın online oyunlar, kendi bilgisayarında iki kişi oynayabileceğin oyunlar, savaş oyunları, macera oyunları ve onlarca farklı kategori ile seni eğlendirecek türlü türlü oyunları burada bulabileceksin.Sıkıldığın zaman araba yarışları ile parkurların tozunu alıp, istediğin zaman makyaj yapıp en güzel kızı giydirebileceksin.

Eskiden yeniye birçok oyunu oynayabileceğin farklı kategoriler arasında seçim yaparken heyecanlanacağın oyun servisi yılların tecrübesi ile birlikte bir tık uzağına geliyor. Geniş oyun arşivi ve oyuncu kitlesiyle süper oyunlar seni bekliyor.Hadi sende hemen oyun oyna.

Wassily Kandinsky Google Doodle Oldu

Günün Doodle’ı Wassily Kandinsky oldu. Arama motoru devi Google, teorileri ve uygulamalarıyla 20. yüzyılda etkin rol oynayan sevilen bir kuramcı ve ressam olan Wassily Kandinsky’nin doğumgünü için özel bir Doodle hazırladı.Hazırlanan doodle ile renk kattı.

Bugün 16 Aralık 2014 internet devi bözel günlerde yaptığı Doodle logoları ile bugün bizlere ünlü rus ressam Wassily Kandinsky’in doğum gününü hatırlattı.

1866 ve 1944 yılları arasında hayatını sürdürmüş olan ünlü Ressam Wassily Kandinsky’nin bugün 148. doğum günü ve Doodle Logosu ile tüm dünya ünlü ressamın doğum gününü hatırlamış oldu.

Wassily Kandinsky Kimdir

Rusça tam adı Sily Vasilyeviç Kandinsky modern resmin en önemli temsilcilerinden olmuştur. Bazı sanat tarihçilerince soyut resmin yaratıcısı olarak da kabul edilmiştir.

Babası Sibirya’nın Çin sınırı yakınlarında bulunan Kyakhta’nın yerlisi, annesi Rus olan Wassily 1866 yılında Moskova’da doğdu. Varlıklı ailesinin olanaklarıyla daha çocukken birçok şehri gezdi.

Wassily Kandinskiy 1912’de Sanatta Zihinsellik Üzerine adlı kitabını yayınladı. Wassily Kandinskiy için sanat, manevi değerlerin betimlenmesi idi. sanat dalı dışsal yapısı itibariyle birbirinden ayrılsa da buluştukları ortak nokta, insan ruhunu arıtıp, harekete geçirebilecek iç amaç için çaba vermeleridir.wassily_kandinsky_2 wassily kandinsky Wassily+Kandinsky-378229 Vassily-Kandinsky

1914’de savaş başladığında Wassily Kandinskiy Rusya’ya geri döndü ve ardından Nina Andrevskaya ile hayatını birleştiedi. Gabriele Münter Münih’de kalmayı tercih etti.

Windows 10 indir

Windows’un yeni sürümü Windows 10’dan yeni görüntüler yayınlandı. Windows 10 indir sürümüyle karşımıza çıkacak Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 10 için tanıtım Ocak 2015’te bekleniyor.Bu tanıtımda sadece PC ve telefonda değişikliğe gitmeyen Microsoft, Xbox One arayüzünde yeni işletim sistemi ile uyum açısından gerçekleştirilen bazı değişikler de gösterilecek.Microsoft Product Reviews’e göre, bu yeni güncelleme ile beraber, evrensel uygulamaların konsol tarafından çalıştırılması da mümkün olacak belirtisi henüz kesin olmasa da öngörülenler arasında.

Windows 10

Yeni sürümü merakla beklenen yeni Windows 10 yayınlanan son teknik ön izleme sürümünden beri gelen en büyük yenilik Cortana olacak gibi görünüyor. Windows 10’un arama ekranının tepesine yerleştirilen Cortana aracı göze çarpıyor, bunun sayesinde Windows 10 arama aracı yazı veya sesle girilen anahtar kelime sorgularına cevaplar üretebilecek. Windows Phone’dakine benzer bir arayüzün varlığı söz konusu; defterlere, anımsatıcılara ve ilgi alanlarına erişim buradan sağlanıyor. Şu an için pek işlevsel görünmese de, bu alan Windows 10’un final versiyonuyla birlikte daha kullanışlı hâle gelecektir.

Yayınlana resimlere gözatalım.

windows-10-9901-151214-10 windows-10-9901-151214-9 windows-10-9901-151214-8 windows-10-9901-151214-3 windows-10-9901-151214-1

 

Windows 10 Ne Zaman Çıkacak?

Kesin tarihi belirtilmeyen Windows 10, 2015 yılı içerisinde çıkması kesin. Ocak ayında etkinlikte tanıtılması beklenen Windows 10 ile ilgili yeni haberleri sayfamızı takip ederek bulabilirsiniz.

 

SEO Hizmeti

Küresel dünya pazarında artık iktisâdî anlam, tümüyle internet piyasasına kaymış bulunmaktadır. Bu noktada bugüne kadar yapılmış olan birçok panel, yayın ya da konferans bulunmaktadır. Tüm bunların ortak noktası ise, internetin önemli bir pazar hâline gelmesidir. Oysaki internet pazarından yararlanmak, herkes için mümkün olamamaktadır. Çünkü internet, uzman görüşlerine göre sistematik birçok teknikten mürekkep durumdadır. Dolayısıyla da e-ticaret yayıncılığının yapılması, aynı zamanda online dünyadaki diğer bireylere ulaşabilme yöntemlerini de kapsamalıdır. Ne yazık ki çoğu internet sitesi sahibi bunu göz ardı etmekte ve bu gerçeği uygulamayı reddetmektedir. Bundan dolayı da internet dünyasında başarıya sahip olamamaktadır. Oysa bu ortamdaki başarının sırrı, tamamen SEO’da gizlidir.

Kurumsal Seo Danışmanlığı

SEO hizmeti, bilindiği gibi Web 2.0 teknolojilerinin çıkmaya başladığı devirlerde önem kazanmış ve böylece tüm dünyanın bildiği bir kavram hâline gelmiştir. Ancak bugüne kadar yapılmış olan SEO hizmetleri, bir noktada eksik kalmış ya da bütünleyici unsuru tam olarak kavrayamamıştır. Buna rağmen verilecek olan SEO hizmeti, o siteyi çok kısa sürede kalıcı başarılara da gark edebilmektedir. Esasen sistematik bir çalışma gerektiren bu uygulamalar, piyasadaki birçok kişi tarafından yapılmaya çalışılmaktadır. Ancak yeterince başarının gelip gelmediği de, bir tartışma konusudur. Bu noktada sizler için SEO hizmetleri anlamında önerebileceğimiz en uygun kurumsal imajı sunmak istiyoruz.

Bilmekteyiz ki başarı, bireyler için çok çalışmanın yanı sıra, uygun bir iş partneri ile de sistemli yöntemlerin uygulanmasından geçmektedir. İşte bu nedenle yapılması gereken Kurumsal SEO çalışmaları, http://furkangokcol.com/kurumsal-seo-danismanligi bu adresten detaylı olarak incelenebilmektedir. Kurumsal imajın incelenmesini, yapılacak olan çalışmaların salahiyeti açısından oldukça yararlı görmekteyiz. Çünkü her şeyin incelenmesi, başarımızın da temel prensipleri arasında yer almaktadır.