Buradasınız: Blog » Windows » Windows 8.1 Preview (Önizleme) İndir

Windows 8.1 Preview (Önizleme) İndir

Windows 8.1 Preview (Önizleme) İndir Windows 8.1 Preview (Önizleme) İndir

Windows 8.1 sürümü ile Windows bugün BUILD 2013 etkinliğinde,ISO dosyaları henüz mevcut değil
Windows 8.1 Önizlemesi’ni Windows Mağazası aracılığıyla veya ISO dosyalarını kullanarak yükleyebilirsiniz. Windows 8.1 Önizlemesi ISO dosyaları, bir sonraki gün içerisinde bu siteden kullanıma sunulacaktır. Lütfen tekrar kontrol edin. Windows 8.1 Önizlemesi için ISO dosyaları Arapça, İngilizce (ABD), Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Fransızca, Almanca, Japonca, Korece, Portekizce (Brezilya), Rusça, İspanyolca, İsveççe ve Türkçe dillerinde bulunabilecektir. ISO dosyalarını yükleme ve önizleme için belirli teslimat yöntemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için SSS bölümünde bulunan “Windows 8.1 Önizlemesi’ni nasıl yükleyebilirim?”bölümüne göz atın.

Bugün Microsoft tarafından en ince ayrıntısına kadar Windows 8.1’in tüm detayları paylaşıldı.Windows 8.1 Ne Zaman Çıkacak ? 26 Haziran’da düzenlenecek Microsoft Build geliştirici konferansında kullanıma açılacak.

Windows 8.1‘e gelen önemli güncellemeleri bugün Microsoft tarafından bir bir gün yüzüne çıkarıldı.Büyük değişikliklerin ve güncellemelerin yapılacağı Windows 8.1 sürümü yeni işletim sistemi olarak neler değiştirilecek isterseniz zaman kaybetmeden inceleyelim.

Daha önce “Windows Blue” isminde bir güncelleme ile karşımıza çıkacak olarak birçok tartışma konusuna yol açan Başlat tuşundaki değişiklik ile eskiye dönüleceği belirtilmesine rağmen Microsoft‘tan gelen açıklama kullanıcıları yine hayal kırıklığına uğrattı.Başlat tuşunda herhangi bir değişiklik olmadığı ekranın uç noktalarına geldikçe yeni özelliklerin geliştirildiği açıklandı.Yapılan açıklamada bilgisayarınız açıldığında farklı bir ekranı görebilirsiniz.Bu ekran bir uygulama ekranı olabilir.

Windows 8.1 Güncellemesi

Windows 8.1 Güncellemesi

Microsoft yönetim birimi yöneticisi Leblond sözleri:”Windows 8.1, sadece müşterilerimizden gelen taleplere yanıt vermekle kalmayacak, aynı zamanda dokunmatik deneyimini ve mobil bilgisayar deneyimini geliştiren yeni özellikler ekleyecek.” Leblond‘un “müşteri talepleri” derken klasik Başlat ekranı ve Başlat düğmesinin bir şekilde yeninden kullanılabilmesiyle ilgili talepleri kastettiği açık: “Bilişime yepyeni bir yaklaşım getirmeye çalıştığımız girişimi başlatalı henüz sadece yedi ay oldu. Windows 8’e, yeni cihazlar olsun, uygulama yaygınlığı olsun azımsanmayacak bir ilgi gösterildi. Müşterilerimizden ürünü nasıl kullandıklarına dair çok şey öğrendik ve talepleri dikkate aldık. Ürün ve uygulamalar için yüzlerce güncelleme yayınladık. Daha yeni başladık ve elimizde muhteşem bir potansiyel bulunuyor.”

Heyecanla beklediğimiz Windows 8.1 Güncellemesi çıkar çıkmaz indirmek için bu sayfayı takipte kalınız.

Yorumlar

  • Pingback: Windows 8.1 İşte Böyle Olacak! | Windows 8.1 Videosu İzle()

  • Burak Suyun

    kardeş güncellemi yapınca herhangi bir silinme işlemi oluyormu yani c de programlar gidiyormu

  • Hayır, herhangi bir veri kaybı yaşanmıyor.

  • ali

    musatafa bey yeni diz üstü pc imin waindows 8 olan işletim sistemini 8.1 e yükseltim ama bluetooht la ilgili sorun yaşıyorum he rşey normal görünmesine rağmen bi türlü cihaz algılamıyor sizce neden olabilir _?

Yazar Hakkında

CEO & Founder at superguc.com

mustafa@mustafaozcan.info
Mustafa ÖZCAN Mustafa ÖZCAN Mustafa ÖZCAN Mustafa ÖZCAN

Reklam alanıdır. İletişim bölümünden teklifte bulunabilirsiniz.

© 2018 Mustafa ÖZCAN - mustafaozcan.info

Yukarı