Buradasınız: Blog » Cep Telefonu » Galaxy S4 Kablosuz Şarj Fiyatı | Samsung Galaxy S4 Kablosuz Şarj Cihazı

Galaxy S4 Kablosuz Şarj Fiyatı | Samsung Galaxy S4 Kablosuz Şarj Cihazı

Galaxy S4 Kablosuz Şarj Fiyatı | Samsung Galaxy S4 Kablosuz Şarj Cihazı Galaxy S4 Kablosuz Şarj Fiyatı | Samsung Galaxy S4 Kablosuz Şarj Cihazı

Samsung’un yeni amirali Samsung Galaxy S4 için Kablosuz Şarj cihazı hazır.Samsung Galaxy S4 için hazırlanan kablosuz şarj istasyonu haftaya ABD’de satışa çıkıyor.Telefonunuzu artık şarj ederken kablolar ile uğraşmayacaksınız.Kablosuz şarj kiti sayesinde Galaxy s4 çok rahat şarj olabilecek.

galaxy-s4-kablosuz-sarj

Galaxy S4 Kablosuz Şarj

Galaxy s4 kablosuz şarj fiyatı konusunda yapılan açıklamalara göre Kuzey Amerika‘da satışa sunulacak olan Galaxy S4 Kablosuz Şarj Cihazı başlagınçta 90$ gibi bir rakam ile piyasaya sürülecek.

Galaxy s4 tanıtımında S Health ve Kablosuz Gamepad gibi farklı araçlarda tanıtılmıştı.Önümüzdeki günlerde yavaş yavaş bunlarıda piyasaya çıkaracağının sinyallerini veren Samsung firması Galaxy S4 için geliştirmelere ara vermeden devam ediyor.

Galaxy S4 üzerine geçirilen şarj kılıfı 39.99 $ etiket fiyatından,Galaxy S4 Şarj Pedi ise 49.99 $ fiyatından satışa sunulacak.Şarj pedi diğer firmalarında (Nokia,Asus,LG vb.) cihazlarında kablosuz şarj edebilme imkanı sunacak.

Yorumlar

  • yasir

    Galaxy S4 Wireless Charging is a nice phone the link below has the much information regarding it.

Yazar Hakkında

CEO & Founder at superguc.com

mustafa@mustafaozcan.info
Mustafa ÖZCAN Mustafa ÖZCAN Mustafa ÖZCAN Mustafa ÖZCAN

Reklam alanıdır. İletişim bölümünden teklifte bulunabilirsiniz.

© 2018 Mustafa ÖZCAN - mustafaozcan.info

Yukarı