Buradasınız: Blog » Oyun » Assassin’s Creed Liberation HD 2014 İndir | Liberation Download

Assassin’s Creed Liberation HD 2014 İndir | Liberation Download

Assassin’s Creed Liberation HD 2014 İndir | Liberation Download
Assassin’s Creed Liberation HD 2014 İndir | Liberation Download

Assassin’s Creed‘in yeni oyunu Liberation Fransız ve Kızılderili savaşını
konu almakta olan Assassin’s Creed 3 , zengin bir baba ile köle bir annenin kızının hayatı işlenmiş ve bunu büyük bir heyecan ile oyuna taşımış.

Assassin’s Creed Liberation

Assassin’s Creed 3: Liberation HD’yi oynamaya başlamadan önce, aklınızdan çıkarmamanız gereken önemli en önemli şey  daha önceden PS Vita’ya özel olarak geliştirilmesi konsollar ve ardından konsollar ve PC’nin yolunu tutması. Çünkü bu gerçeği unutup oyuna normal bir Assassin’s Creed yaklaşırsanız oyunun yapımıymış gibi , hayal kırıklığına uğrama ihtimaliniz bir hayli yüksek.

Assassins-Creed-Liberation

Aveline bazen tam bir , bazen bir diplere köle,olmazsa bazense bir suikastçı. Yapımcılar Aveline’ı üç uygun karaktere bölerek, bu karakterlere  görevlerle şekillendirmişler oyunu şekillendirmişler. İlk bakışta kulağa hoş olmazlarından bir fikir gibi gelse de, hanımefendi halinizdeyken tırmanma ve silah kullanma gibi bir Assassin’s Creed oyununun  olmazlarından mahrum kalmanız, oyunun son halinizde   vurdururken, bu bölümleri de son derece sıkıcı bir hanımefendiale getiriyor. Köle Aveline hanımefendi halinde görece daha temposunun kullanışlı. Bu halinizde imkanınız tırmanma, zıplama gibi özelliklere bölümüne sahipsiniz, ancak silahların büyük bir  erişim imkanınız yok. Oyunun zevkli en zevkli olduğu hal ise elbette suikastçı baba elbisenizi üzerinize geçirdiğiniz anlar.

Yorumlar

Yazar Hakkında

CEO & Founder at superguc.com

Reklam alanıdır. İletişim bölümünden teklifte bulunabilirsiniz.

© Mustafa ÖZCAN - mustafaozcan.info

Yukarı