iOS Skype İndir | iPhone iPad Skype İndir iTunes Appstore Download

iOS yeni sürümü ile birlikte artık Skype iOS‘da ücretsiz olacak.Video mesajlaşma artık yeni iOS 7 için ücretsiz olacak.Skype için kullanıma sunulan video mesajlaşma özelliği, iOS platformu için sınırsız ve ücretsiz oldu.Microsoft tarafından geçen hafta tanıtılan video mesajlaşma özelliği iOS platformu için ücretsiz olduğu haberi Apple kullanıcılarını sevindirdi.

Skype Video Mesajlaşma

Skype Video Mesajlaşma Özelliği
Skype Video Mesajlaşma Özelliği

3 dakikaya kadar Video gönderebilme özelliğini tanıtan Microsoft,WindowsMac OS, iOS, Android ve BlackBerry OS üzerinde çalışabilen özelliğin Windows Phone‘da sadece gönderilen videoların çalışması ilginç kılınmıştı.

26 Haziran’da iOS sürümünü güncelleyen Microsoft Skype Premium fiyatı ile 4.99 dolara bu hizmeti Apple kullancılarına sağlayan firma bu güncelleme ile birlikte eskiden 20 videoya kadar ücretsiz olan Skype Video Mesajlaşma şimdi ücretsiz ve sınırsız video mesaj göndermeye olanak sundu.

Skype iOS sürümünü indirmek için: https://itunes.apple.com/tr/app/skype/id304878510?mt=8 ziyaret edebilirsniz.

SEO Nedir | Seo Analiz | Seo Eğitimi | SEO Nasıl Yapılır

Yılların verdiği tecrübe diye anlatılan SEO konusunda fikir sahibi olmak kadar uygulamak ve bunun karşılığını bir SEO analizi doğrultusunda SEO eğitimi kısmında tecrübeli insanlar ile SEO Nasıl yapılır konusunda bilgi vereceğim.

SEO konusunda herkes çok meraklıdır web sitesinin üst sıralara çıkmasına bende küçükken nasıl yapıyolar diye çok merak etmişimdir.Tabi o zamanlar bu işi bilenler öyle böyle değil gerçekten işi bilen büyük abilerim vardı.Çok iyi firmalardı bunlar.Zamanlar geçsede onların yerlerini sarsmaya çalışan kişiler olsada onlar çok sağlam duvarlardı ve cepheyi almışlardı bir kere ve yıkılmadılar.

SEO Nedir

SEO Nedir
SEO Nedir

SEO denince web sitesinin ilacı olan arama motoru optimizasyonu olan Search Engine Optimization olarak dünyada bahsi geçen kısa ismiyle SEO,web sitelerinin arama motorlarında oluşturduğu sıralamadır.

Seo’da en temel olan olay nedir biliyor musunuz? Hedefe kitlenme diye bahsedeğim SEO analiz kısmdır.SEO yapılacak kelime konusunda yeterli bilgiye sahip misiniz? Öncelikle bu sorunun cevabı evet ise bu olayın içine girmiştirsiniz.Halen yok ise öncelikle araştırmalara başlamanız gerekmektedir.

SEO Analiz

seo-analiz

SEO konusunda kelimelere göre rekabetin ve arama hacminin belirlendiği arama motorlarında yapılan aramalarda nelere göre değişiklik olup olmadığının göstergesi olan SEO analiz diye adlandırdığımız SEO konusunda bilgili olan kişilerin en temel hedefe kitlenmesini sağlayan bir araçtır.

Google‘ın buna özel oluşturduğu Google Keyword Tool (Anahtar Kelime Aracı) ile kelimenin ne kadar arandığı ve rekabet hacmi gibi bilgileri paylaşan ve tık başı kazanç bilgilerini gösteren Google Adwords kullanıcıları için sunmuş olsada,bizim için önemli olan sıralamadaki sitelerin verdiği rekabet ortaklığı ne derece çalışma yapacağımıza yol gösteriyor.

Reklam aracı olarak herkesin bir yaptığı yanlıştan bahsetmek istiyorum,bu benim yıllardır dikkatimi çekiyor.Çoğu büyük sitelerin yapmadığı ve halen Adwords‘e paralar yatırıp sürekli reklam döndürdüğü ülkemizde reklama harcanan bütçe gerçekten çok ciddi boyutlarda.Yapılan eksik olarak bana göre yazık olan o paralara o kelimelerde SEO çalışması yapılsa hem sürekli olacak hem daha karlı bir dönüş sağlanacak.

Yapılan hatalardan biri bu olan Reklam bütçesinin düşürülüp sitenin SEO konusunda güçlendirmesi olarak ben öneriyorum,webmaster arkadaşlara ben çok siteler inceledim ve gördüğüm çoğu site hiç olumlu sonuçlar vermiyor.Yabancı sitelerden yazılan yazılar bile Türkçe içerik barındırmasa bile Google‘da çok rahat üst sıralara çıkabiliyor.Bunun nedeni sitelerimizin güçsüz olması ve bize bunu aydınlatan fikir gösteren firmaların olmaması.

Benim hedefim,büyük web sitelerin yaptığı bu büyük yanlışları sonlandırma konusunda destek vermek.Yapılan reklam harcamaları gerçekten benim içimi hiç iyi hissettirmiyor.Eksikleri burada uzun uzadıya yazamayacağım için yeni bir konuda bu durumu inceleyeceğim.

SEO Eğitimi

SEO Eğitimi
SEO Eğitimi

Seo eğitimi konusunda hiçbir zaman webmasterlık ile alakası olmayan bir durumdur.Bunu yanlış anlıyor herkes bir içerik editörününde çok iyi bir SEO eğitimi alması gereklidir.Doğru olan zaten yapılan içeriğin SEO şartlarına uygun bir biçimde yazılması ve olumlu dönüşlerin beklenişidir.

SEO eğitimi için gerekli koşullar arasında kesinlikle webmaster özelliği aranmamalı.İllaki bir yazılımcının SEO konusunda tek bilgili olacağı konusu yanlış düşünenlerin başında.Seo eğitiminin amaçlarının başında doğru ziyaretçiye ve daha fazla ziyaretçiye hitap etmedir.Ziyaretçi kitlenizi artırıp bir e-ticaret siteniz varsa daha fazla ürün satışı imkanı bulabilirsiniz.Seo eğitimi gerçekten sitelerinizin arama motorlarında bir sıralama yarışında olan ve markanızı daha iyi bir tanıtma olan SEO konusuna lütfen biraz bütçe ayırın.

SEO Nasıl Yapılır

SEO Nasıl Yapılır?
SEO Nasıl Yapılır?

İşte en önemli kısımlardan biri olan SEO nasıl yapılır sorusunun cevabını burada verelim.Herkesin merakla beklediği bu soruyu kaç kişi defalarca açıklamış olsada bende naçizane bilgilerle sizlere bir yön göstereyim.

SEO öncelikle atak yapacağınız anahtar kelime seçimiyle başlar.Burada ben çok araştırmalar yaparak deneyimler kazandım.Sizler için önemle önerebileceğim bir şey sürekli ben büyük abilerimi uyarmama rağmen ısrarla yapmadıkları kısa kelime ile seo konusuna başlamak.Yani yıllardır backlink,profil linki,sosyal medya seoları ve türlüce farklı biçimleri ile hayatımıza giriş yapan SEO kavramı tam olarak Türkiye’de birkaç firma dışında gerçekten tam anlanmamış vaziyetlerde.

Elbette ki SEO konusunun en büyük önemi çeşitliliktir.Tek bir şey uzun vadede fayda göstermezdir.Bunu zaten sürekli doğruluyorum ancak yapılan yanlışlıklar bir sistem gibi sürekli sonsuz döngü içerisinde sürekli dönüp duruyor.

Bundan sonra değiştireceğimiz seo kavramını bizim sitemizden takip ederseniz daha farklı bilgiye ulaşabileceksiniz.SEO farklılaşması mustafaozcan.info’da

Galaxy S4 – Android 4.3 Ne Zaman Çıkacak | Android 4.3 İndir Download

Galaxy S4 için merakla beklenen güncelleme Android 4.3 sürümü;geçen hafta duyurduğu Galaxy S4 Google Edition ile birlikte göründü.LTE destekleyen ülkelerde satışa sunduğu Snapdragon 600 işlemcisini kullanan Galaxy S4 GT-I9505 Android 4.3 sürümü Galaxy S4 Google Edition deneyim ile bir daha farklı gözler önüne serildi.

Google tasarımında saf Android sürümü olarak tanımlanan Android 4.3 sürümü indir.S4 Google Edition sürümünde görünmesine ilginç bakılan Galaxy S4 Android 4.3 ile son sürümü indirmiş olacaksınız.

Android 4.3

Yazılım üzerinde hiç bir optimizasyon ve özelleştirme bulunmadığını ve stabil çalıştığı söylenen, yüklenip, kullanılabilecek seviyede kullancılara hizmet verecek Android 4.3 sürümü indir.

android-4-3-indir-guncellemesi-indir-downloadGoogle Nexus 7 tanıtımında büyük ihtimalle Android 4.3 sürümünüde tanıtacak.Yeni sürüm telefonlarında hemen Android’in yeni güncellemesini alacağını tahmin ediyorum.

Not: Standart SuperNexus ROM‘u kuruyormuş gibi Android 4.3 sürümü kurabilirsiniz ancak dikkat etmeniz gereken konu telefonun garantiden çıkması. Ayrıca bu sürüm yalnızca Snapdragon 600 işlemcili modellerde çalışabiliyor. Exynos 5 Octa işlemcilli S4 kullanıcılarının şimdilik bu ROM‘u yükleme fikrinden vazgeçmeniz gerekiyor.

 

iOS 7 Baş Hareketi İle Yönetebilecek

iOS 7 sürümününün Beta 2 sürümüne güncelleyen Apple yepyeni özelliği ile yine dikkatleri üzerine topladı.Apple firması,son dönemlerin popüler olan hareket ile kontrol mekanizması üzerinde sürekli bir ilgi alanı doğurmuş durumda.Firmalar artık hareket ile cihaz yönetme için elinden geleni yapıyorlar.

iOS 7 Hareket

Erişebilirlik” sekmesi yeni güncelleme altında keşfedilen özellik başınızı sağa veya sola döndürerek cihazınızı kontrol etmenize olanak sağlıyor. Şimdilik sadece iki yönlü tanımlanan özellik, “Home” tuşunun yeteneklerine sahip. Yani kullanıcılar başlarını döndürerek ana sayfaya gidebiliyor, Siri’ye ulaşabiliyor ya da cihazın sesini açıp kapayabiliyor.

 

Windows 8.1 Preview (Önizleme) İndir

Windows 8.1 sürümü ile Windows bugün BUILD 2013 etkinliğinde,ISO dosyaları henüz mevcut değil
Windows 8.1 Önizlemesi’ni Windows Mağazası aracılığıyla veya ISO dosyalarını kullanarak yükleyebilirsiniz. Windows 8.1 Önizlemesi ISO dosyaları, bir sonraki gün içerisinde bu siteden kullanıma sunulacaktır. Lütfen tekrar kontrol edin. Windows 8.1 Önizlemesi için ISO dosyaları Arapça, İngilizce (ABD), Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Fransızca, Almanca, Japonca, Korece, Portekizce (Brezilya), Rusça, İspanyolca, İsveççe ve Türkçe dillerinde bulunabilecektir. ISO dosyalarını yükleme ve önizleme için belirli teslimat yöntemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için SSS bölümünde bulunan “Windows 8.1 Önizlemesi’ni nasıl yükleyebilirim?”bölümüne göz atın.

Bugün Microsoft tarafından en ince ayrıntısına kadar Windows 8.1’in tüm detayları paylaşıldı.Windows 8.1 Ne Zaman Çıkacak ? 26 Haziran’da düzenlenecek Microsoft Build geliştirici konferansında kullanıma açılacak.

Windows 8.1‘e gelen önemli güncellemeleri bugün Microsoft tarafından bir bir gün yüzüne çıkarıldı.Büyük değişikliklerin ve güncellemelerin yapılacağı Windows 8.1 sürümü yeni işletim sistemi olarak neler değiştirilecek isterseniz zaman kaybetmeden inceleyelim.

Daha önce “Windows Blue” isminde bir güncelleme ile karşımıza çıkacak olarak birçok tartışma konusuna yol açan Başlat tuşundaki değişiklik ile eskiye dönüleceği belirtilmesine rağmen Microsoft‘tan gelen açıklama kullanıcıları yine hayal kırıklığına uğrattı.Başlat tuşunda herhangi bir değişiklik olmadığı ekranın uç noktalarına geldikçe yeni özelliklerin geliştirildiği açıklandı.Yapılan açıklamada bilgisayarınız açıldığında farklı bir ekranı görebilirsiniz.Bu ekran bir uygulama ekranı olabilir.

Windows 8.1 Güncellemesi
Windows 8.1 Güncellemesi

Microsoft yönetim birimi yöneticisi Leblond sözleri:”Windows 8.1, sadece müşterilerimizden gelen taleplere yanıt vermekle kalmayacak, aynı zamanda dokunmatik deneyimini ve mobil bilgisayar deneyimini geliştiren yeni özellikler ekleyecek.” Leblond‘un “müşteri talepleri” derken klasik Başlat ekranı ve Başlat düğmesinin bir şekilde yeninden kullanılabilmesiyle ilgili talepleri kastettiği açık: “Bilişime yepyeni bir yaklaşım getirmeye çalıştığımız girişimi başlatalı henüz sadece yedi ay oldu. Windows 8’e, yeni cihazlar olsun, uygulama yaygınlığı olsun azımsanmayacak bir ilgi gösterildi. Müşterilerimizden ürünü nasıl kullandıklarına dair çok şey öğrendik ve talepleri dikkate aldık. Ürün ve uygulamalar için yüzlerce güncelleme yayınladık. Daha yeni başladık ve elimizde muhteşem bir potansiyel bulunuyor.”

Heyecanla beklediğimiz Windows 8.1 Güncellemesi çıkar çıkmaz indirmek için bu sayfayı takipte kalınız.

Windows 8.1 Güncellemesi | Windows 8.1 İndir

Windows Server 2012 r2’den sonra Microsoft, BUILD 2013 etkinliğinde bugün Windows 8.1 sürümünün önizleme sürümü yayınladı.

Windows 8.1 Preview olarak yayınlanan Windows 8.1 sürümü indir.

Windows 8.1 için Microsoft cephesinden gelen video ile biraz daha aydınlandı.Windows 8‘e gelicek olan güncelleme Windows Blue Güncellemesi indirmek için zamanlar daraldı.Herkesin merak ettiği “Başlat” tuşunun geri gelmesi konusu olan Windows Güncellemesi ile gelenleri sizlerle paylaşalım istedim.

Daha önce paylaştığımız Windows 8.1 Tüm Detayları | Windows 8.1 İndir yazısının ardından gelen bu video kullanıcıları bir nebzede olsa gülümsetti.Microsoft’un Windows’a verdiği önemi her geçen gün artıyor.Windows 8.1 ise bunun sadece biri.

windows-8-1-skydrive-guncellemesi

Windows 8.1 Güncellemesi

Surface üzerinden tanıtımını yapan Microsoft ekibinden Jensen Harris, Windows 8.1’teki birçok yeniliği anlatıyor.İşte o merakla beklenen Microsoft Windows 8.1 Güncellemesi ve Yenilikleri!

Zenginleştirilmiş kişiselleştirme özellikleri

  • Windows 8‘deki Metro arayüzündeki bulunan duvar kağıtlarınızı hareketli resimlerle dahada şık bir tasarıma dönüştürebileceksiniz.Ayrıca her bölümün tema renklerinide değiştirebileceğiniz bir tema güncellemesi geliyor.

Yenilenmiş SkyDrive depolama hizmeti

  • Artık dosyalarınızı Windows 8.1‘de direk SkyDrive‘a kaydedebilme imkanı sunulacak.Hatta çevrımdışı olsanız bile birçok dosyaya ulaşma imkanı sağlayacak olan bir yapıya dönüşecek.

Gelişmiş ayarlar menüsü

  • Denetim masasını açmadan artık tüm ayarlarınızı giriş ekranındaki ayarlar kısmından halledebileceksiniz.Kolay kısayol ile Windows 8.1 gelişmiş ayarları biçimlendirmiş.

Tarihi henüz açıklanmayan Windows 8.1 Güncellemesi yılın son aylarına doğru çıkmasının kesin olarak görüldüğü bir Windows Blue Güncellemesi olacak.

Galatasaray Yeni Sezon Formaları 2014 | Galatasaray Forma Fiyatları

Galatasaray,bu senenin Türkiye Spor Toto Süper Lig Şampiyonu olması ile yepyeni yaptığı transferleri ile göz dolduran takım Real Madrid ile Şampiyonlar Ligi’nde eşleşen takımın yeni sezon formaları satışta!

Galatasaray Yeni Sezon Formaları 2014

Galatasaray yeni sezonda giyeceği formaları gerçekten çok kaliteli ve güzel tasarlanmış bir şampiyona yakışacak sarı-kırmızılı formalar Ultraslan taraftarına yakışacak.12 numara takımın renkleri ile daha iyi bir renk kazanacak.Galatasaray formaları fiyatları ne kadar? Bu konu hakkında bir detaylı araştırmanın ardından sizlere bilgi vereceğim.

Galatasaray Formaları

 

 

 

Yeni sezonda kullanacağı formaları gsstore galatasaray yeni sezon formaları üzerinden satışa sunuluyor.Galatasaray Formaları gsstore 2013-2014 gs formaları ile sizleri paylaşalım!